Cześć 🙂

Nazywam się Ania Niedźwiedzka i jestem psychologiem.

Tą dziedziną nauki zajmuję się już blisko dekadę. W latach 2012-2019 prowadziłam popularny, psychologiczny blog psycho-tropy.pl.

Na co dzień pracuję na sopockim Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS, gdzie swoją pasją do psychologii staram się zarażać nowe pokolenia zainteresowanych tym obszarem wiedzy.

Pasjonuje mnie psychologia pozytywna – dziedzina, która szuka naukowych sposobów na szczęście. Takich, które zostały dobrze sprawdzone i udowodniono, że działają. Nimi właśnie dzielę się na blogu. Informacje zawarte w tej witrynie są poparte badaniami naukowymi, ponieważ zależy mi na wiarygodności. Nie znajdziesz tu pop-psychologicznych porad o rozwoju osobistym, zawierających subiektywne przemyślenia. Tylko rzetelną wiedzę.

Na projektszczescie.pl uczę jak trwale i skutecznie podnosić swój poziom szczęścia. Wierzę, że każdy z nas może wziąć szczęście w swoje ręce i zbudować swój życiowy rozkwit. Możesz zacząć już dziś 🙂

Na początek zapoznaj się z artykułami, które dla Ciebie przygotowałam, polub mój fanpage a przede wszystkim – zapisz się do newslettera, by żaden materiał Ci nie umknął. Przy okazji otrzymasz pakiet ćwiczeń na start, dzięki którym możesz zająć się swoim szczęściem już dziś.

Jeśli masz jakieś pytania, koniecznie napisz na adres kontakt@projektszczescie.pl. Obiecuję, że na pewno odpiszę! 🙂

Do przeczytania!

Ania